Україна отримала нового посла Великої Британії

Після завершення чотирирічної каденції Джудіт Ґоф, на яку чекає нове призначення, новим послом Великої Британії в Україні стане Мелінда Сіммонс.

За інформацією з офіційної веб-сторінки британського уряду, вона вступить на посаду влітку 2019 року. Точні дати прибуття пані посла та вручення вірчих грамот поки що не оголошувались.

Пані Сіммонс працює в Міністерстві закордонних справ і справ із питань Співдружності націй Великої Британії з 2013 року. За цей час вона займала високу посаду у відділах із питань конфліктів, а також працювала в Секретаріаті національної безпеки. До цього Мелінда Сіммонс спеціалізувалася в справах Південної Африки, Близького Сходу, Північної Африки та Європи в Міністерстві міжнародного розвитку Великобританії.

До роботи в уряді дипломатка працювала в комерції та маркетингу. Як вона зазначала в одному з інтерв’ю, досвід бізнес-відряджень надихнув Сіммонс залишити роботу, доєднатися до миротворчої неурядової організації, а згодом піднімати питання миру через роботу в британському уряді.

У 2018 році пані амбасадор розпочала вивчати українську мову.

Сама Мелінда Сіммонс підтвердила заяву про призначення на своїй сторінці у Twitter та підкреслила, що дуже чекає на зустріч з українцями.

Також, раніше в ролі Директорки з питань використання коштів Міжвідомчого Фонду Запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеки Сіммонс висловлювала підтримку спільним тренінгам для Збройних сил України, що проводилися британськими військовими в січні 2018 року, а також тренінгу для саперів у Краматорську в червні 2017.

Головне фото: FCO