Зеленський відвідає Канаду та США

Президент України Володимир Зеленський 1-3 липня перебуватиме з візитом в Канаді. Про це повідомила прес-служба глави держави.

У рамках візиту Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, повідомляє УНІАН.

Зеленський і Трюдо обговорять зусилля України щодо реформ на її шляху до євроатлантичної інтеграції, ситуації в галузі безпеки у регіоні та подальшого поглиблення канадсько-українських торговельних відносин.

«Я з нетерпінням чекаю зустрічі з президентом Зеленським, на якій я підтверджу прихильність Канади до українського народу», – наголосив Трюдо.

Щодо США, 1 червня Зеленський отримав від Дональда Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом.

Дата поки що невідома, однак посол України в США Валерій Чалий повідомив, що зустріч може відбутися відразу після дострокових парламентських виборів в Україні, які датовані 21 липня.

Наразі підготовкою візиту Зеленського до США займається тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов, пише Корреспондент.

Баканов поінформував американську сторону про низку стратегічних послань глави української держави. Зокрема, підтверджена незмінність зовнішньополітичного курсу України, поглиблення євроатлантичної інтеграції держави.